Miss Transport

Yurtiçi ve yurtdışı taşımacılığında koşullar ne olursa olsun kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla yola çıkarak her ebat ve miktardaki makine ve malzemelerinizi yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimle taşımıştır.

Sevk Alanı:
   Şirketimize ait garajımızda hazır durumda bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden yurtiçi ve yurtdışı proje, lowbed , komple ve parsiyel taşımalarınızı Avrupa ( Bulgaristan, Romanya, Makedonya, Yunanistan, Sırbistan, Arnavutluk, Kosova, Bosna Hersek, Polonya, Macaristan, Almanya, İtalya, Hollan da basta olmak üzere ve diğer Avrupa ülkeleri) BDT ve CIS ülkeleri (Azerbaycan – Gürcistan -Özbekistan – Türkmenistan – Tacikistan –Kazakistan, Kırgazistan, Ukranya, Moldova , Rusya ) Ortadoğu ve Arap ülkeleri ( Iran – Kuveyt - Suriye – BAE - Dubai -Ürdün-Lubnan ) yapmaktayız.

Güvence:
   Firmamız sigorta sektöründe Anadolu Sigorta bünyesi altında çalışmakta olup, tüm yüklemelerinize C.M.R sigortası yapılmaktadır. C.M.R. konvansiyonuna göre firmamız T.T.K. hükümlerinin uygulandığı durumlarda 1.000.000.-Euro Teminat altında olup, ayrıca herhangi bir istenmeyen durumda tasınan esya 400.000,00Eur. ya kadar Firmamız adına teminat altına alınmıştır.

Değerlerimiz:
   Güvenilirlik; Çalışanlarımız, müşterilerimiz, ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimiz şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütülür. Onlara güvenir ve onlardan da Miss Transport’a güvenmelerini bekleriz.

Kararlılık; Kaliteli Hizmeti bir standart haline getiren ve en iyi olmayı hedefleyen firmamızın, daima kararlı bir yapı ile hareket etmesi ana hedefimizdir. Kararlı yapımızdan aldığımız güçle, daima rakiplerimizden daha iyiyi yaparak fark yaratabiliriz.

Müşteri Odaklılık; Mevcut işimizi korumanın ve geliştirmenin yolu müşteri memnuniyetini maksimize etmekten geçer. Bu memnuniyeti artırmak için bizim önceliklerimizi, müşterilerimizin öncelikleri belirlemektedir.

Mükemmellik ve Zero Defect: Miss Transport yapmış oldugu taşımalrda %97 hatasız taşıma oranı ile hergecen gün %100 hatasız taşıma ile zero defect hedefine bir adım daha yaklaşmıştır.

İş Emniyeti: Miss Transport vermiş oldugu hizmetlerde İş emniyetini her zaman ön planda tutmuş ve bu yönde gerekli tüm çalışmalarını yapmıştır.

Kalite anlayışımız:

  • Üretici, ithalat ve ihracatçının ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanabilmesi için, sektörel gelişmeleri takip etmek,
  • Uluslararası nakliyat ve ağır nakliyat alanında hızlı, güvenli, yenilikçi ve etkin hizmetler vermek,
  • Hizmet çeşidini ve kalitesini, müşterilerimizin mevcut ve yaratılabilecek ihtiyaç, istek ve beklentileri doğrultusunda yönlendirmek,
  • Müşteri memnuniyeti ve yasal düzenlemelere maksimum düzeyde duyarlı olarak, tercih edilen, güvenle ve hızlı bir biçimde hizmet sunmak,
  • Müşterilerimizin hemen ulaşabilecekleri kadar yakınında olmak,
  • Mükemmeli arayan liderlik anlayışımız ve takım olma bilincimizle, tüm süreçlerimizi ve faaliyetlerimizi verimlilik ve etkinlik açısından optimize etmek, değer yaratmayı ön planda tutmak,
  • Kaynaklarımızı en etkin biçimde kullanmak, ihtiyaç olduğunda ilave kaynak gereksinimini karşılamak,
  • Çalışanlarımızın motivasyon ve iş memnuniyetini sağlayarak, yaratıcılık ve performansı geliştirmek,
  • Kalite Yönetim Sistemi gereklerini uygulamak, sistemin verimli çalışmasını ve sürekliliğini sağlamak,
  • İşlerimizi ilk seferde tam ve doğru yapmayı, devamlı daha mükemmeli hedefleyerek, sürekli iyileştirme ve geliştirmeyi, kurum kültürü olarak benimsemektir.

Misyonumuz:
   Verdiğimiz hizmetlerimizle farklılığımızı göstererek daima firma imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektir.

Nakliyat alanında yeni teknolojileri takip etmek, kullanmak ve en verimli çözümler sunarak müşterilerimiz için artı değerler yaratmak, başlıca hedefimizdir.

Vizyonumuz:
   Miss Transport ülkemizde Ağır İş makinaları taşımalarında tartışmasız liderdir.Kullandığı ileri teknoloji taşıma ekipmanları ve profosyonel taşıma ekibi sayesinde sunmuş olduğu çözümler ile daima bu konuda öncü olmuştur Miss Transport vermiş olduğu hizmet ile müşterilerinin de pazardaki rakiplerine göre daima bir adım önde olmasını bir vizyon olarak benimsemiştir.

Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ve başarma azmimizden aldığımız güçle daima en iyisini yaparak uluslararası arenada daha etkin bir firma olmaktır.

Bu hedefe doğru yürürken ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesine büyük önem vereceğiz.